Kuidas broneerida?

Palume sisestada kogu nõutud informatsioon:
 • Pilet (Edasi-tagasi pilet. Ühe suuna pilet). Märkige, kas soovite ühe suuna või edasi-tagasi piletit.
 • Alguspunkt. Valige loetelust linn, kust Teie lennureis algab.
 • Märkige sihtlinn, linnade nimed peavad olema sisestatud inglise keeles, näiteks Copenhagen, Stockholm, New York jne. Nii alguspunkti kui sihtpunkti väljale võite märkida lennujaamade koodid (juhul kui neid teate).
 • Väljalend, Tagasilend. Nendesse väljadesse tuleb märkida lendude väljumise kuupäevad. Sobiva kuu saate valida avades kalendri kohal oleva kuude akna.
 • Klass. Valige turistiklass või äriklass.
 • Reisijad. Märkige reisijate arv ja vanus. Alla 2-aastased lapsed (sülelapsed) reisivad ilma oma istekohata.
 • Otsing. Süsteem pakub 3 erinevat otsingu võimalust:
  - Lennuplaanid. Siit leiate kõik lennuühendused ilma hindadeta. Soovitatav üldinfo saamiseks.
  - Meister-hinnakalkulaator. Kuvab vähemalt 200 odavaimat lendu valitud kuupäevadeks valitud alguspunktist sihtpunkti. Sobivaima lennu saate valida erinevate kriteeriumide alusel: hind, vahemaandumiste arv, lendude vaheline ooteaeg jne. Süsteem esitab lennumarsruudi koos hinnaga, mis sisaldab lennujaamamakse ja teenustasu.

  OLULINE! Kui Te vormistate samaks reisiks mitu erinevat broneeringut, siis palume Teil kindasti võtta ühendust Lendama.ee teenindajatega, et tühistada need broneeringud, mida Te ei vaja. Lennufirma käsiteb samadele lendudele ühele isikule tehtud broneeringuid topeltbroneeringutena ning võib annulleerida kõik Teie poolt tehtud broneeringud, sealhulgas ka selle, mille olete otsustanud välja osta. Selle tulemusena tuleb Teil vormistada uus broneering, mis ei pruugi enam olla samas hinnaklassis.

NB! Broneerides Lendama.ee lennupileti Con-ex Estonia reisibüroos lisandub teenustasu 125 EEK / pileti kohta (7,99 EUR). Piletit on võimalik büroos broneerida E-R 09.30-17.30 ! Büroos on võimalik pileti eest tasuda krediitkaardiga või sularahas. Asume Vene tn 40, Tallinn.

Lendama.ee portaalis ei ole võimalik telefoni teel broneeringuid sooritada, samuti ei anta telefoni teel hinnainfot. Antud Helpdesk'i telefoninumber on kliendile abisaamiseks.

KLM Royal Dutch Airlines Finnair LOT Polish Airlines Aeroflot
AafrikaAasia EuroopaKariibi mere Lähis-Ida Lõuna-Ameerika Okeaania Põhja-Ameerika